Lublin

CHOPINA 7 26

wg. rozporządzeń MF z dnia 16 i 21.12.2010r., kraj, pozostałe kraje europejskie, pozostałe kraje europejskie,

Centrum Podróży Koliber to organizator turystyki działający na polskim rynku od ponad 6 lat. Głównym przedmiotem działalności jest organizacja wyjazdów zorganizowanych na terenie Polski, Europy oraz krajów basenu Morza Śródziemnego. Organizujemy wycieczki, wczasy,imprezy integracyjne oraz szkolenia dla klientów instytucjonalnych i grup zorganizowanych. Dla dzieci i młodzieży przygotowujemy wycieczki śródroczne jak również letnie i zimowe kolonie oraz obozy.

Turystyka: Organizator/Pośrednik
OGRODOWA 8 1

kraj, kraje sąsiadujące z RP, pozostałe kraje europejskie,

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wyjazdów turystycznych, wypoczynkowych, pielgrzymek i wiele ciekawych ofert. Realizujemy własne, sprawdzone, nieszablonowe programy, jak również chętnie podejmujemy się opracowania wyjazdów nietypowych, zgodnie z życzeniami i sugestiami Klientów. Organizujemy obozy sportowe - narciarskie i tenisowe, które prowadzą wykwalifikowani instruktorzy, a także typowe wyjazdy wypoczynkowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Turystyka: Organizator/Pośrednik
NARUTOWICZA 61

kraj, kraje sąsiadujące z RP, pozostałe kraje europejskie,

Nasza oferta turystyczna to kierunek wschodni, w szczególności Ukraina, ale także Rosja, Uzbekistan, Gruzja. Na Ukrainie oferujemy wczasy, sanatoria, wycieczki, obozy młodzieżowe. Na Krymie (Jałta, Sewastopol, Ałuszta), w Odessie, Truskawcu oraz na Kresach (Lwów, Wołyń) czekają na naszych turystów hotele, sanatoria, obiekty kolonijne. Szczególnie polecamy Delfinoterapię w delfinarium w Jałcie wedle autorskiego programu! Organizujemy również wycieczki szkolne, krótkie wyjazdy indywidualnie oraz wyjazdy integracyjne dla firm. Prowadzimy sprzedaż biletów lotniczych i autokarowych. Jesteśmy agentem czołowych polskich i zagranicznych touroperatorów. OFERTA 1. Wycieczki Ukraina Szkolne Litwa Rosja Integracyjne 2. Wczasy 3. Turystyka zdrowotna Polska Ukraina 4. Bilety i karty Karty Euro>26 Bilety autokarowe Loty na Krym Tanie linie lotnicze

Turystyka: Organizator/Pośrednik
LANGIEWICZA 10

kraj, kraje sąsiadujące z RP, pozostałe kraje europejskie,

Almatur to najstarsze biuro podróży w Polsce, które już od niespełna 60 lat buduje swoją pozycję w branży turystycznej. Przez ten czas zmieniliśmy się dla Was – przejechaliśmy świat wzdłuż i wszerz, począwszy od Polski, poprzez kraje ościenne aż po antypody. Ostatecznie znaleźliśmy się na pozycji lidera w organizacji obozów młodzieżowych. Naszym Klientom oferujemy aż 500 propozycji wyjazdów w najpiękniejsze zakątki świata. Wyjedź z nami gdziekolwiek zechcesz, a świat skurczy się do niewyobrażalnych rozmiarów!

Turystyka: Organizator/Pośrednik
SZCZYTOWA 11 61

wg. rozporządzeń MF z dnia 16 i 21.12.2010r., kraj, kraje sąsiadujące z RP,

Ośrodek Wypoczynkowy ALMATUR - 150 miejsc noclegowych, położony w lesie nad Zalewem Janowskim w odległości ok. 200 m od czystych piaszczystych plaży i strzeżonych kąpielisk, ogrodzony i dozorowany. Ośrodek posiada stołówkę, kort do tenisa ziemnego, boisko do siatkówki plażowej, wypożyczalnie rowerów, ściankę wspinaczkowa, kolejkę turystyczną, ujeżdżalnię dla koni, stoły do tenisa, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko.

Turystyka: Organizator/Pośrednik
NARUTOWICZA 35

kraj, kraje sąsiadujące z RP, pozostałe kraje europejskie,

Organizujemy: wycieczki objazdowe po Europie imprezy integracyjne wycieczki tematyczne wczasy pielgrzymki wycieczki szkolne

Turystyka: Organizator/Pośrednik
P. GOJAWICZYŃSKIEJ 9

wg. rozporządzeń MF z dnia 16 i 21.12.2010r., kraj, kraje sąsiadujące z RP, pozostałe kraje europejskie,

Działalność Biura opiera się na organizacji wypoczynku dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ciągu całego roku. Firma zajmuje się turystyką autokarową, zarówno krajową jak i zagraniczną. Sama tworzy swoje produkty i je sprzedaje.

Turystyka: Organizator/Pośrednik
Przerwa techniczna.